PARTNERZY I SPONSORZY

Dofinansowano z budżetu Miasta Tychy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

12. KOLEJKA PFL2 - MECZ Z WILKAMI ŁÓDZKIMI

2024/07/20 13:00:00

FALCONS W LICZBACH

0
SEZONÓW W LIDZE
0
WYGRANYCH MECZY
0
ZAWODNIKÓW

Tychy Falcons - drużyna futbolu amerykańskiego

Drużyna została założona w 2008 roku i obecnie rozgrywa spotkania na drugim szczeblu rozgrywek w kraju – PFL2. Nasza drużyna juniorska trzeci rok z rzędu wystartowała w turniejach juniorskich. Każdy z zawodników to przede wszystkim pasjonat, który cały swój wysiłek i zapał wkłada w realizowanie wspólnego celu. Wiara z jaką nasi zawodnicy grają, emocje jakich dostarcza sportowa walka oraz doping oddanych kibiców – to elementy, które tworzą pozytywną energię wokół spotkań naszej drużyny.

TABELA ROZGRYWEK PFL2 2024 - GRUPA POŁUDNIOWA

DRUŻYNAWYGRANEPORAŻKI-/+PKT
Tychy Falcons41938
Armia Poznań32216
Wilki Łódzkie32-146
Dukes Ząbki05-1000

WSPÓŁPRACA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Wierzymy, że wspólna działalność naszego klubu oraz Państwa przyniesie obopólne korzyści, zarówno w kwestii dalszego rozwoju sportowego naszej drużyny jak i promocji Państwa Firmy na szczeblu ogólnopolskim.
W ostatnim czasie na rynku i wśród naszych partnerów wzrasta świadomość znaczenia marketingu sportowego. Wiele poważnych firm promuje swoją działalność poprzez skojarzenie ich marki ze sportową rywalizacją. Widoczny logotyp sponsora podczas rozgrywek ligowych zapada w pamięć. Przekłada się to na pozytywny odbiór marki i kojarzenie firmy z wyzwaniami, pasją, rozwojem oraz z całą potęgą towarzyszących sportowej walce emocji.
Jesteśmy zainteresowani zarówno wsparciem finansowym jak i rzeczowym poprzez pokrycie kosztów w całości bądź ich części na wyjazdy naszych zawodników w ramach rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego, zakupu sprzętu treningowego, zakupu koszulek czy spodenek meczowych z możliwością wystawienia faktury bezpośrednio na Partnera.
Zapraszamy do kliknięcia w naszą ofertę sponsorską w celu pobrania dokumentu w formacie PDF.

NABÓR DO DRUŻYNY

Prowadzimy stały, całoroczny nabór do naszych wszystkich sekcji naszego zespołu. Obecnie możemy pochwalić się występami w dwóch klasach rozgrywkowych: PFL1 oraz PFLJ. Odpowiednio występują w nich: nasza drużyna seniorska oraz zespół juniorów U18. Prócz sekcji typowo futbolowych nasz klub prowadzi sekcje MINIS dla dzieci z futbolem flagowym – bezkontaktową odmianą futbolu, którą prowadzi jeden z trenerów wspomagających w Kadrze Polski w Futbolu Flagowym.
Od naszych rekrutów nie wymagamy jakiegokolwiek doświadczenia w futbolu amerykańskim, ani też znajomości zasad. Posiadamy szeroki, międzynarodowy sztab szkoleniowy, składający się z wykwalifikowanych trenerów z Polski i zagranicy. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw! Jedyne co musisz zrobić, to postawić pierwszy krok – zapisać się do drużyny!
Dalej po prostu pozwól porwać się wirowi wydarzeń i sportowej przygodzie, którą zapamiętasz na całe życie!
Napisz do nas! Przyjdź na otwarty trening sekcji juniorskiej, który prowadzimy w każdy piątek od 18:00. Jeżeli Twoje dziecko jest poniżej 14 roku życia zapraszamy na treningi MINIS – futbol flagowy, treningi odbywają się w każdy wtorek i piątek od 18:00. Do zobaczenia !

ZASADY GRY

Nie znasz jeszcze dobrze zasad futbolu i nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Chciałbyś przyjść na mecz, ale nie wiesz gdzie patrzeć? Chcesz przygotować się przed pierwszym treningiem?
Poniżej przedstawiamy zbiór podstawowych zasad futbolu amerykańskiego! Ten niezbędnik ułatwi ci rozpoczęcie przygody z dyscypliną i pozwoli na pełne czerpanie przyjemności z każdego oglądanego meczu, na żywo i w telewizji.

KONTAKT

Klub Sportowy Stowarzyszenie Futbolu Amerykańskiego Tychy Falcons
ul. Edukacji 48
43-100 Tychy
NIP: 646-291-18-16
Bank: Alior Bank
Konto: 34 2490 0005 0000 4500 5228 9750
biuro@tychy-falcons.com
Zarząd:
Krystian Kowalczyk – Prezes Zarządu
k.kowalczyk@tychy-falcons.com
+48 601 370 519
Jacek Kozub – Wiceprezes Zarządu
j.kozub@tychy-falcons.com
+48 601 439 249
Łukasz Pawęzka – Dyrektor Finansowy
l.pawezka@tychy-falcons.com

NEWSLETTER