PARTNERZY I SPONSORZY

Dofinansowano z budżetu Miasta Tychy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

START SEZON JUNIORKI

2023/08/25 13:00:00

FALCONS W LICZBACH

0
SEZONÓW W LIDZE
0
WYGRANYCH MECZY
0
ZAWODNIKÓW
0
MIEJSCE W POLSCE

Tychy Falcons - drużyna futbolu amerykańskiego

Drużyna została założona w 2008 roku i rozgrywa spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju – LFA1. Nasza drużyna juniorska trzeci rok z rzędu wystartowała w turniejach juniorskich. Każdy z zawodników to przede wszystkim pasjonat, który cały swój wysiłek i zapał wkłada w realizowanie wspólnego celu. Wiara z jaką nasi zawodnicy grają, emocje jakich dostarcza sportowa walka oraz doping oddanych kibiców – to elementy, które tworzą pozytywną energię wokół spotkań naszej drużyny.

TABELA ROZGRYWEK 2023

DrużynaWYGRANEPORAŻKI-/+PKT
Lowlanders Białystok7116914
Silesia Rebels Katowice53-410
Jaguars Kąty W.534310
Warsaw Mets44108
Tychy Falcons4408
Kraków Kings35-126
Warsaw Eagles44348
Olsztyn Lakers
08-2400

WSPÓŁPRACA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Wierzymy, że wspólna działalność naszego klubu oraz Państwa przyniesie obopólne korzyści, zarówno w kwestii dalszego rozwoju sportowego naszej drużyny jak i promocji Państwa Firmy na szczeblu ogólnopolskim.
W ostatnim czasie na rynku i wśród naszych partnerów wzrasta świadomość znaczenia marketingu sportowego. Wiele poważnych firm promuje swoją działalność poprzez skojarzenie ich marki ze sportową rywalizacją. Widoczny logotyp sponsora podczas rozgrywek ligowych zapada w pamięć. Przekłada się to na pozytywny odbiór marki i kojarzenie firmy z wyzwaniami, pasją, rozwojem oraz z całą potęgą towarzyszących sportowej walce emocji.
Jesteśmy zainteresowani zarówno wsparciem finansowym jak i rzeczowym poprzez pokrycie kosztów w całości bądź ich części na wyjazdy naszych zawodników w ramach rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego, zakupu sprzętu treningowego, zakupu koszulek czy spodenek meczowych z możliwością wystawienia faktury bezpośrednio na Partnera.
Zapraszamy do kliknięcia w naszą ofertę sponsorską w celu pobrania dokumentu w formacie PDF.

NABÓR DO DRUŻYNY

Prowadzimy stały, całoroczny nabór do naszych wszystkich sekcji naszego zespołu. Obecnie możemy pochwalić się występami w dwóch klasach rozgrywkowych: PFL1 oraz PFLJ. Odpowiednio występują w nich: nasza drużyna seniorska oraz zespół juniorów U18. Prócz sekcji typowo futbolowych nasz klub prowadzi sekcje MINIS dla dzieci z futbolem flagowym – bezkontaktową odmianą futbolu, którą prowadzi jeden z trenerów wspomagających w Kadrze Polski w Futbolu Flagowym.
Od naszych rekrutów nie wymagamy jakiegokolwiek doświadczenia w futbolu amerykańskim, ani też znajomości zasad. Posiadamy szeroki, międzynarodowy sztab szkoleniowy, składający się z wykwalifikowanych trenerów z Polski i zagranicy. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw! Jedyne co musisz zrobić, to postawić pierwszy krok – zapisać się do drużyny!
Dalej po prostu pozwól porwać się wirowi wydarzeń i sportowej przygodzie, którą zapamiętasz na całe życie!
Napisz do nas! Przyjdź na otwarty trening sekcji juniorskiej, który prowadzimy w każdy piątek od 18:00. Jeżeli Twoje dziecko jest poniżej 14 roku życia zapraszamy na treningi MINIS – futbol flagowy, treningi odbywają się w każdy wtorek i piątek od 18:00. Do zobaczenia !

ZASADY GRY

Nie znasz jeszcze dobrze zasad futbolu i nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Chciałbyś przyjść na mecz, ale nie wiesz gdzie patrzeć? Chcesz przygotować się przed pierwszym treningiem?
Poniżej przedstawiamy zbiór podstawowych zasad futbolu amerykańskiego! Ten niezbędnik ułatwi ci rozpoczęcie przygody z dyscypliną i pozwoli na pełne czerpanie przyjemności z każdego oglądanego meczu, na żywo i w telewizji.

KONTAKT

Klub Sportowy Stowarzyszenie Futbolu Amerykańskiego Tychy Falcons
ul. Edukacji 48
43-100 Tychy
NIP: 646-291-18-16
Bank: Alior Bank
Konto: 34 2490 0005 0000 4500 5228 9750
biuro@tychy-falcons.com
Zarząd:
Łukasz Pawęzka – Prezes Zarządu
l.pawezka@tychy-falcons.com
Jacek Kozub – Wiceprezes Zarządu
j.kozub@tychy-falcons.com
+48 601 439 249
Krystian Kowalczyk – Dyrektor Zarządzający
k.kowalczyk@tychy-falcons.com
+48 601 370 519

 

Trenerzy:
Paweł Klawender – Trener Główny
p.klawender@tychy-falcons.com

NEWSLETTER