PARTNERZY I SPONSORZY

Dofinansowano z budżetu Miasta Tychy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

OCZEKUJEMY NA SEZON 2023

2023/04/02 13:00:00

Nasz terminarz 2023

FALCONS W LICZBACH

0
SEZONÓW W LIDZE
0
WYGRANYCH MECZY
0
ZAWODNIKÓW
0
MIEJSCE W POLSCE

Tychy Falcons - drużyna futbolu amerykańskiego

Drużyna została założona w 2008 roku i rozgrywa spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju – LFA1. Nasza drużyna juniorska trzeci rok z rzędu wystartowała w turniejach juniorskich. Każdy z zawodników to przede wszystkim pasjonat, który cały swój wysiłek i zapał wkłada w realizowanie wspólnego celu. Wiara z jaką nasi zawodnicy grają, emocje jakich dostarcza sportowa walka oraz doping oddanych kibiców – to elementy, które tworzą pozytywną energię wokół spotkań naszej drużyny.

AKTUALNOŚCI

TABELA ROZGRYWEK 2023

MiejsceDrużynameczePKTPZPS-/+
1Lowlanders Białystok
2 Tychy Falcons
3Warsaw Mets
4Kraków Kings
5Silesia Rebels Katowice
6Warsaw Eagles
7Jaguars Kąty W.
8Olsztyn Lakers

WSPÓŁPRACA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Wierzymy, że wspólna działalność naszego klubu oraz Państwa przyniesie obopólne korzyści, zarówno w kwestii dalszego rozwoju sportowego naszej drużyny jak i promocji Państwa Firmy na szczeblu ogólnopolskim.
W ostatnim czasie na rynku i wśród naszych partnerów wzrasta świadomość znaczenia marketingu sportowego. Wiele poważnych firm promuje swoją działalność poprzez skojarzenie ich marki ze sportową rywalizacją. Widoczny logotyp sponsora podczas rozgrywek ligowych zapada w pamięć. Przekłada się to na pozytywny odbiór marki i kojarzenie firmy z wyzwaniami, pasją, rozwojem oraz z całą potęgą towarzyszących sportowej walce emocji.
Jesteśmy zainteresowani zarówno wsparciem finansowym jak i rzeczowym poprzez pokrycie kosztów w całości bądź ich części na wyjazdy naszych zawodników w ramach rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego, zakupu sprzętu treningowego, zakupu koszulek czy spodenek meczowych z możliwością wystawienia faktury bezpośrednio na Partnera.
Zapraszamy do kliknięcia w naszą ofertę sponsorską w celu pobrania dokumentu w formacie PDF.

NABÓR DO DRUŻYNY

Prowadzimy stały, całoroczny nabór do naszych wszystkich sekcji naszego zespołu. Obecnie możemy pochwalić się występami w aż trzech klasach rozgrywkowych: LFA1, LFA9 oraz LFAJ. Odpowiednio występują w nich: nasza drużyna seniorska, drużyna rozwojowa oraz zespół juniorów U18.
Od naszych rekrutów nie wymagamy jakiegokolwiek doświadczenia w futbolu amerykańskim, ani też znajomości zasad. Posiadamy szeroki, międzynarodowy sztab szkoleniowy, składający się z siedmiu wykwalifikowanych trenerów ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku i Polski. Nauczymy cię wszystkiego od podstaw! Jedyne co musisz zrobić, to postawić pierwszy krok – zapisać się do drużyny!
Dalej po prostu pozwól porwać się wirowi wydarzeń i sportowej przygodzie, którą zapamiętasz na całe życie!
Zapraszamy do kliknięcia w obrazek obok, który przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej w celu przedstawienia pełnych szczegółów związanych z dołączeniem w nasze szeregi.

ZASADY GRY

Nie znasz jeszcze dobrze zasad futbolu i nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Chciałbyś przyjść na mecz, ale nie wiesz gdzie patrzeć? Chcesz przygotować się przed pierwszym treningiem?
Poniżej przedstawiamy zbiór podstawowych zasad futbolu amerykańskiego! Ten niezbędnik ułatwi ci rozpoczęcie przygody z dyscypliną i pozwoli na pełne czerpanie przyjemności z każdego oglądanego meczu, na żywo i w telewizji.

KONTAKT

Klub Sportowy Stowarzyszenie Futbolu Amerykańskiego Tychy Falcons
ul. Edukacji 48
43-100 Tychy
NIP: 646-291-18-16
Bank: Alior Bank
Konto: 34 2490 0005 0000 4500 5228 9750
biuro@tychy-falcons.com
Zarząd:
Łukasz Pawęzka – Prezes Zarządu
l.pawezka@tychy-falcons.com
Jacek Kozub – Wiceprezes Zarządu
j.kozub@tychy-falcons.com
+48 601 439 249

 

Trenerzy:
Paweł Klawender – Trener Główny
p.klawender@tychy-falcons.com

NEWSLETTER