Close

Sokoły od szatni: Jules St Ge

Jules St Ge – młody, amerykański zawodnik, który w roku 2021 prowadzi ofensywę Sokołów zajmując pozycję rozgrywającego.

Jak czujesz się po pierwszym meczu?
Czuję się doskonale i uważam, że wygrana miała świetny wpływ na drużynę. Pokazaliśmy dobry futbol zarówno w ofensywie jak i defensywie, ale przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, by z każdą kolejną grą prezentować coraz wyższy poziom.

Czy zaskoczyło coś cię podczas gry?
Szczerze powiedziawszy nic mnie nie zaskoczyło. Byłem spokojny, bo wiedziałem, że jesteśmy dobrze przygotowani i wszystko szło tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Jedyną niespodzianką tego dnia okazała się poprawa pogody tuż przed pierwszym gwizdkiem!

Czy jest rywal, z którym spotkania nie możesz się doczekać ?
Silesia Rebels – wiele słyszałem na temat ich amerykańskiego zawodnika Deviona Young’a. Również sam fakt sąsiedzkiego położenia sprawia, że z niecierpliwością czekam właśnie na ten mecz i spodziewam się, że będzie to świetne widowisko.

Czy możesz nam powiedzieć coś na temat przygotowań do meczu z Kraków Football Kings?
Wyciągneliśmy wnioski z meczu z Eagles i skupiliśmy się na wideo analizie zarówno naszego występu, a także tendencji jakie prezentowała drużyna z Krakowa w swoich meczach.

Jak oceniasz szanse Falcons na mistrzostwo w tym roku?
Mam pełne zaufanie i wiarę, że jesteśmy w stanie wygrać Polish Bowl, choć w tej chwili nie jesteśmy jeszcze skupieni na finale. Przygotowujemy się z meczu na mecz, aby z każdym tygodniem stawać się coraz lepszym i po prostu wygrywać kolejne spotkania.

ENG VERSION

How do you feel after first game?
I feel great after week 1. It was a great confidence builder for the team. We showed a lot of good points on both sides of the ball. We still have a lot of work to continue to put in to get better from game to game.

Have anything surprised you during that game?
I wasn’t really surprised during the game. I feel that we were well prepared and game planned well for the game. The only surprise that I had was that the weather cleared up before the game.

Which rival are you looking forward to and why?
The Silesia Rebels because I’ve heard of there American Import Devion Young and I expect a great game. Also with them being the closest team to Tychy it’s almost like a cross-town rivalry.

Can you tell us more about preparation for game against Kraków Football Kings?
We learned a lot from the game against Eagles and we focused on tapes from previous Kings games. I think that upcoming fixture will provide a lot of positive energy to our fans!

What are the chances of Falcons winning the Polish Bowl?
I have all confidence and faith in my team to win the Polish Bowl. Even though right now we’re not focused on that game yet. We’re just focusing game by game to get better and to win out every week.